Poniedziałek - Piątek:

Sobota:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00; 18.30;
20.00 (okres wakacji: lipiec-sierpień)

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

2 czerwca 2019
VII NIEDZIELA WIELKANOCY

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 10.00 - Rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Dzisiejszy dzień to również Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Prosimy o włączenie się w tę akcję zbiórki do puszek.

2. W poniedziałek /3 czerwca/ po Mszy św. wieczornej spotkanie Braci z Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus.

3. W środę o godz. 18.30 - Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa. Intencje na Mszę św. zgłaszamy do księży.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W te dni po Mszy o godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa czerwcowego.

5. W sobotę /8 czerwca/ po Mszy św. wieczornej w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie zakończy się Mszą św. o północy. W programie: Modlitwa Różańcowa, rozważanie Słowa Bożego i Modlitwa o napełnienie łaską Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Przypominamy, że Niedzielą Zesłania Ducha Świętego kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.

7. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.

8. Na stoliku przy wyjściu znajdują się teksty biblijne do rozważania na najbliższy tydzień. Zachęcamy do nabycia i rozważania Słowa Bożego.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, należność składamy do skarbony.

10. Wszystkim naszym parafianom i gościom, życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.