Msze św. w naszej parafii:

Dni powszednie:
7.00, 15.00, 18.30

Niedziela i Święta:
7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00, 18.30

DUSZPASTERZE


ks. Andrzej Dybek - proboszcz Parafii
Wyświęcony przez Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24 czerwca 1973 roku. Pracował jako wikariusz w Tarczynie, w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie, Podkowie Leśnej, w parafii św. Kazimierza w Pruszkowie, w parafii Św. Marii Magdaleny w Warszawie-Ugorach. Był proboszczem w Pniewniku i w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie-Falenicy. W latach 1999 - 2009 był proboszczem w parafii św. Marii Magdaleny na warszawskim Bródnie. Od sierpnia 2009 roku ks. Andrzej jest proboszczem naszej Parafii.
Źródło: www.mariamagdalena.waw.pl

ks. Marcin Malmon - wikariusz od 25.08.2019
Wyświęcony przez Abp Sławoja Leszka Głodzia w dniu 3 czerwca 2006 roku. Przebieg posługi kapłańskiej (parafie):
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 04.06.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 26.08.2015 – 28.02.2017
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 01.11.2017 – 01.01.2019

ks. Cezary Szałkowski - wikariusz od 26.08.2017
Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk Ks. Biskupa Kazimierza Romaniuka w roku 2002. Przebieg posługi kapłańskiej (parafie):
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 29.06.2002 – 01.07.2006
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 01.07.2006 – 29.08.2009
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 29.08.2009 – 27.08.2014
rezydent, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 27.08.2014 – 26.08.2017

ks. Dariusz Komadowski - pomoc duszpasterska