Propozycja dla narzeczonych

Poniedziałek - Piątek:

Sobota:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00, 18.30, 20.00 (w okresie wakacji: lipiec-sierpień)

Zapowiedzi przedślubne

21 maja 2017 r.

JAROSŁAW KOZIOŁ, kawaler z parafii Opatrzności Bożej w Warszawie – Wesołej i ALEKSANDRA SZABELSKA, panna z parafii tutejszej. (zap. 3.)

JAKUB SYBILSKI, kawaler z parafii MB Częstochowskiej w Piastowie i ANNA AGNIESZKA CZAPNIK, panna z parafii tutejszej. (zap. 2.)

KONRAD PAWEŁ DRĄG, kawaler z parafii Św. Rodziny w Puławach i MAŁGORZATA ELŻBIETA CIEŚLAK, panna z parafii tutejszej. (zap. 2.)

KRZYSZTOF KAMIL KIEŁPIŃSKI, kawaler z parafii tutejszej i ADRIANNA CHMIEL, panna z parafii Św. Jana Chrzciciela w Parczewie. (zap. 2.)

MARC ETIENNE JEAN ARTHEME FRANCOIS, kawaler z parafii tutejszej i MARTA GREJCZ, panna z parafii tutejszej. (zap. 1.)

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym kancelarię parafialną.
Narzeczonych przygotowujących się do Małżeństwa polecamy modlitwom parafian.

Propozycja na prezent ślubny