Dni powszednie:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00; 18.30;
20.00 (okres wakacji: lipiec-sierpień)

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

21 maja 2017
VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dzisiaj o godzinie 10.00 w naszej parafii uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. Prosimy o modlitwę za dzieci i ich rodziny.
Po wieczornej Mszy Świętej Chór Epifania zaprasza na koncert pieśni maryjnych. Część pieśni zostanie wykonana przy akompaniamencie organów. Na organach zagra Pan Jan Szuster.

2. W piątek Dzień Matki. Naszą modlitwą i wdzięcznością otaczamy wszystkie nasze Mamy. O godzinie 18.30 zbiorowa Msza Św. w intencji żyjących i zmarłych Mam. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
Także w piątek rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna odmawiana będzie w czasie nabożeństw majowych i czerwcowych.

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
W naszej parafii gościć będziemy ks. Jerzego Daneckiego, proboszcza z Wólki Mińskiej. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budującą się tam świątynię.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Pozycje dla wszystkich: