Dni powszednie:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00; 18.30;
20.00 (okres wakacji: lipiec-sierpień)

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

15 października 2017
XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj gościmy Ks. Piotra Chmieleckiego - Sercanina, którego serdecznie witamy w naszej Parafii.

2. Nabożeństwo różańcowe w niedziele i dni powszednie o godzinie 17.45, a dla dzieci - w piątki o godzinie 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W środę, jak co tydzień, o godzinie 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta zbiorowa ku czci Matki Bożej. Intencje na Mszę św. składamy do księży.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa młodsza i starsza), odbędzie się w kościele 22 października po Mszy świętej wieczornej.

5. W zakrystii, kancelarii i w kruchcie kościoła przyjmujemy na wypominki za naszych bliskich zmarłych:
Jednorazowe - nabożeństwa za zmarłych 1 i 2 listopada o godzinie 17.45
Całoroczne - modlitwa za zmarłych w każdą niedzielę po Mszy św. o godzinie 7.00
Zbiorową Mszę św. Gregoriańską - odprawianą przez cały listopad.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, należność składamy do skarbony.

7. Wszystkim naszym parafianom życzymy udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Pozycje dla wszystkich: