Dni powszednie:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00; 18.30;
20.00 (okres wakacji: lipiec-sierpień)

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

6 sierpnia 2017
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dni dzisiejszym święto Przemienienia Pańskiego.

2. Witamy w naszej parafii ks. Samuela Szocińskiego, który od 4-20 sierpnia w naszej parafii będzie pełnił posługę duszpasterską. Życzymy wszelkich łask i błogosławieństwa Bożego.

3. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich Pielgrzymach udających się na Jasną Górę.

4. W przyszłą niedzielę o godzinie 17:45 różaniec fatimski, po Mszy św. o godzinie 18:30 procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

5. Sierpień jest miesiącem trzeźwości, zachęcamy do abstynencji i modlitwy w intencji osób uzależnionych od alkoholu.

6. Kancelaria parafialna czynna:
w poniedziałki po Mszy św. wieczornej
w środy od godziny 16.30 do 18.00
w soboty od godziny 8.30 do 10.00

7. Rozpoczęły się prace przy pomniku św. Jana Pawła II. Dziękujemy za ofiary na ten cel.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, należność składamy do skarbony.

9. Wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy udanego czasu, bezpiecznego powrotu i jednocześnie przypominamy o praktykach religijnych.

Zachęcamy do nauki modlitwy do Św. Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Pozycje dla wszystkich: