Dni powszednie:

7.00, 8.30, 10.00, 11.30,
13.00; 18.30;
20.00 (okres wakacji: lipiec-sierpień)

OGŁOSZENIA BIEŻĄCE

10 grudnia 2017
II NIEDZIELA ADWENTU

1. W miniony piątek (8 grudnia) o godzinie 18. 30 został poświęcony Ołtarz Matki Bożej przez Ks. Biskupa Rafała Markowskiego. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego Ołtarza, składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dziś ostatni dzień Rekolekcji Adwentowych w naszej Parafii. Dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście za wygłoszone do nas Słowo Boże i życzymy błogosławionych Świąt.

3. Zapraszamy na Msze św. ku czci Matki Bożej w Adwencie zwane „Roratami”, które są sprawowane codziennie o godzinie 6.45. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece „Caritas”.

4. W poniedziałek, 11 grudnia po Mszy świętej wieczornej spotkanie osób, które pragną pomóc w organizowaniu Wigilii dla samotnych.

5. Jak co roku, przy Ołtarzu Matki Bożej znajduje się kosz, do którego można składać dary na święta, dla osób potrzebujących.

6. W środę, 13 grudnia o godzinie 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta zbiorowa. Intencje na Mszę św. składamy do księży w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W czwartek, 14 grudnia po Mszy świętej o godzinie 15.00, oddamy cześć relikwiom Św. Maksymiliana Kolbe.

8. W czasie Kolędy kancelaria czynna jest: w poniedziałek, wtorek, środę i piątek po Mszy św. wieczornej od godziny 19.15 a w sobotę od 8.30 do 10.00.

9. W przyszłą niedzielę, 17 grudnia gościć będziemy Ks. Ryszarda Halwę, pallotyna z Fundacji SOS Poczętego Życia, który wygłosi do nas Słowo Boże.
Po każdej Mszy świętej, będziemy mogli zaopatrzyć się w kalendarze, wspierając Fundację.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, należność składamy do skarbony.

11. Kolęda w tym tygodniu: plan kolędy 2017.

Pozycje dla wszystkich: