PORZĄDEK SŁUŻBY BOŻEJ W NASZEJ PARAFII

Msze święte w ciągu roku

NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
7.00, 8.30, 10.00, 11.30 (z udziałem dzieci), 13.00 i 18.30

DNI POWSZEDNIE:
7.00, 9.00 (w soboty), 15.00 (od poniedziałku do piątku włącznie), 18.30

Nabożeństwa i spotkania wspólnot i grup parafialnych:

Poniedziałki - po Mszy św. o godzinie 18.30 - Litania do św. Józefa.

Pierwsze poniedziałki miesiąca - po Mszy św. o godzinie 18.30 - w sali na plebanii spotkanie Służby Porządkowej Totuus Tuus.

Wtorki - po Mszy św. o godzinie 18.30 - Litania do Św. Judy Tadeusza.

Środy - o godzinie 17.45 - Różaniec prowadzi Koło Żywego Różańca.

Środy - o godzinie 18.30 - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. Intencje na Mszę święta zgłaszamy do księży.

Środy - po Mszy św. o godzinie 18.30 - w sali na plebanii spotkania modlitewne Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

Czwartki - przed Mszą św. o godzinie 18.30 Nowenna do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. wieczornej (o 18.30) spotkania modlitewne grupy Odnowy w Duchu Świętym w sali na plebanii.

Pierwsze Czwartki miesiąca - po Mszy św. o godzinie 15.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.30.

Trzecie Czwartki miesiąca - po Mszy św. o godzinie 18.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.30, rozważania prowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

Pierwsze Piątki miesiąca po Mszy św. o godzinie 15.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 18.30.

Soboty z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca - po Mszy św. o godzinie 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Matki Bożej Miłosierdzia i błogosławieństwo.

Pierwsze soboty miesiąca - Msza św. o godzinie 9.00 w intencji przebłagalnej za zniewagi i grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi oraz o błogosławieństwo dla Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec święty i błogosławieństwo.

Pierwsze niedziele miesiąca - Msza św. o godzinie 10.00 - posługują Bracia ze Służby Porządkowej Totus Tuus.

Od maja do października 13-ego dnia każdego miesiąca po Mszy św. o godzinie 18.30 Procesja Fatimska (przynosimy świece i kwiaty dla Matki Bożej).

Każdego 14-ego dnia miesiąca po Mszy św. o godzinie 15.00 ucałowanie Relikwii Św. Maksymiliana Kolbego.

Wielki Piątek - rozpoczęcie Nowenny do Bożego Miłosierdzia.

Zapraszamy do włączenia się w życie Wspólnoty parafialnej.