POMYSŁ NA PREZENT

Kupując książki w księgarni www.tolle.pl wspierasz utrzymanie parafialnej strony internetowej (opłaty związane z hostingiem).

Propozycje na prezent:

PAPIEŻ FRANCISZEK NA 365 DNI,
autor: Patrycja Michońska Dynek
Opis:
Franciszek. Ma fenomenalny kontakt z ludźmi. Z wiernymi i niewierzącymi. Jak to robi? Mówi. W prosty sposób. Nie komplikuje rzeczy oczywistych i upraszcza rzeczy skomplikowane. W kilku zdaniach potrafi przekazać sens wiary i życia.
Dlatego my też stawiamy już kropkę, bo co tu więcej dodać? Może tylko to - niech cytaty papieża Franciszka wybrane do tej książki utwierdzą albo przekonają Państwa, że wiara to radość nadziei.

DRZWI OTWIERA MIŁOŚĆ. ALBUM DLA MAŁŻONKÓW,
autor: Małgorzata Wilk
Opis:
Jak każdy dom składa się z fundamentu, ścian, kuchni łazienki, salonu, sypialni, tak miłość małżeńska musi mieć swój fundament, ściany ....
Książka jest zbiorem rozważań, sentencji, modlitw, wspomnień związanych z różnymi aspektami życia małżeństwa. Myśli, czasami poważne, czasami dowcipne będą towarzyszyły małżonkom w różnych chwilach ich wspólnego bycia. Będą pomocą w budowaniu ciepłego, prawdziwie rodzinnego domu.
Doskonały prezent w dniu ślubu, rocznic oraz na wszelkie inne "małżeńskie" okazje.

DZIKIE SERCE. TĘSKNOTY MĘSKIEJ DUSZY,
autor: John Eldredge
Opis:
Czy mężczyzna chrześcijanin powinien być spokojnym i miłym facetem, który co tydzień chodzi do kościoła? Nie przeklina, nie pije, jest posłuszny żonie... Czy taką rolę w życiu przewidział dla mężczyzn Bóg?
Wydaje się, że ludzie zapomnieli, że Bóg to nie tylko kochający Ojciec, ale także „zapalczywy w gniewie” wojownik. Ten, który zatopił wojska faraona i ten który zniszczył deszczem siarki i ognia Sodomę i Gomorę Ten, który utopił wszystkich ludzi na ziemi, pozostawiając tylko Noego i jego rodzinę.
Kliknij w tytuł książki aby przeczytać więcej.

POMYSŁY NA WŁASNORĘCZNE PREZENTY,
autor: Aniela Cholewińska-Szkolik
Opis:
Zbiór projektów i pomysłów do samodzielnego wykonania na wiele okazji w roku, które rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, kształtują umiejętność podążania za wskazówkami. Książka zawiera wyjątkowe pomysły z łatwo dostępnych materiałów i jasne wskazówki krok po kroku.
Ponad 40 projektów, w tym: pudełka na różne różności, ramki na zdjęcia, kukiełki, wazoniki, makiety domków i miasteczek, pachnące ozdoby, kolorowe osłonki na doniczki, kolorowa biżuteria, zabawki.
A także wiele ciekawych pomysłów na zabawy oraz wskazówki, jak udekorować dom na przyjęcie i bal karnawałowy, jak zmienić swój strój, jak udekorować pokój i wiele innych.

PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU [DUŻY FORMAT],
autorzy: Praca zbiorowa
Opis:
Pismo Święte dla całej rodziny – pierwszy przekład w trzecim tysiącleciu.
Kliknij w tytuł książki aby przeczytać więcej.